Sveikinimai - Apgaulingi sveikinimai

Einu pro tave ir man nutysta seilė. Aš noriu eiti pro tave dar ir dar karta, bet ne negaliu mmmmmm.. aaaaaa.. kaip gera ne ne koks tu nuostabus baaltas ant žemės nutystas ledų aksomas

http://www.geri-sveikinimai.lt/sveikinimas/einu-pro-tave-ir-man-nuty.html

Tai ką dabar tau pasakysiu yra labai svarbu mums abiems! Nuo to gali priklausyti mūsų ateitis... Tai vienintelis žodis - labanaktukas..

http://www.geri-sveikinimai.lt/sveikinimas/tai-ka-dabar-tau-pasakysi.html

Manau atėjo laikas tau kai ka pasakyti... To ilgai laukiau... Tai svarbu tau ir man... Noriu pasakyti viena nepakartojamą žodį - labanakt.

http://www.geri-sveikinimai.lt/sveikinimas/manau-atejo-laikas-tau-ka-1.html

Kai žiūriu į saulę matau tave, kai žiūriu į mėnulį matau tave, kai žiūriu į jūrą matau tave. Gal galėtum pasitraukti?

http://www.geri-sveikinimai.lt/sveikinimas/kai-ziuriu-i-saule-matau-.html

Koks bajeris buvo! Važiuoju aš autiku, o šalia manęs senis toks važiavo, su tašėm didelėm. Įlipo i autiką kontrolė, aš su bilietuku, o senis ne. Kontrolė jį vedas lauk. Senis paprašė kad ir aš lipčiau, tašių pasaugoti, nu man pochui buvo tai ir išlipau. Senis palikęs tašes man pasaugot nuėjo iki bankomato bapkių baudai.Tada aš pažiūrėjau kas tose tašėse, o jos - pilnos makaronų kuriuos dabar kabinu tau ant ausu!:-D

http://www.geri-sveikinimai.lt/sveikinimas/koks-bajeris-buvo-vaziuoj.html

Norėjau pasakyt, kad ilgam išvykstu.. prašau neliūdėk, nerašyk. Man buvo labai gera kartu! grįšiu kažkur po metų.. pasiilgsiu tavęs! Su meile - žiema!..

http://www.geri-sveikinimai.lt/sveikinimas/norejau-pasakyt-kad-ilgam.html

Sveika, reikalas yra.. Gal galėčiau pas tawe pagywenti porą dienų? Čia manęs niekas nemyli, muša, grasina, kad užmuš. Būk gera. Prašau tawęs.. Su meile TARAKONAS.. :)

http://www.geri-sveikinimai.lt/sveikinimas/sveika-reikalas-yra-gal-g.html

Jei kada paklaustum manes kas man swarbiau: gyvenimas ar tu? as atsakyciau gyvenimas. Tu supyktum ir iseitum ir niekada nesuzinotum, kad mano gywenimas tai TU!! :*

http://www.geri-sveikinimai.lt/sveikinimas/jei-kada-paklaustum-manes.html

Labutis, turiu blogą naujieną. Tik labai neišsigąsk. Aš guliu ligoninėj. Iš tikrųjų nieko baisaus, tik kepenyse rado akmenis, skrandyje smėlį, o širdyje tave. :)

http://www.geri-sveikinimai.lt/sveikinimas/labutis-turiu-bloga-nauji.html

Apie tave biški negero sužinojau. Nemaniau, kad galėtum taip padaryti.. Labai mane nuvylei. Vienas tavo pažįstamas sakė, kad tu iš balandžių duoną atiminėji.

http://www.geri-sveikinimai.lt/sveikinimas/apie-tave-biski-negero-su.html