Sveikinimai - Meilė

Kas yra meilė? Tie, kurie jos nemėgsta, vadina ją atsakomybe. Tie, kurie žaidžia su ja, vadina žaidimu. Tie, kurie neturi jos, vadina svajone, kurie supranta ją, vadina likimu. O aš meilę vadinu - Tu.
http://www.geri-sveikinimai.lt/sveikinimas/kas-yra-meilea-tie-kurie-.html

Žodžiai prasideda ABC. Skaičiai prasideda 123. Muzika prasideda do re mi. O draugystė prasideda su Tavim ir manim.
http://www.geri-sveikinimai.lt/sveikinimas/zodziai-prasideda-abc-ska.html

Ne visada lietus ir saulė būna drauge. Diena ir naktis niekada nebūna kartu. Bet tu ir aš, kad ir ką kiti besakytų, esam tobulas derinys.
http://www.geri-sveikinimai.lt/sveikinimas/ne-visada-lietus-ir-saule.html

Tarp mūsų yra vandenynas. Miškai ir kalnai skiria mus. Gal aš ir ne supermenas, bet duok man sekundę, ir aš atskraidinsiu savo meilę tau. Ar jau gavai ją?
http://www.geri-sveikinimai.lt/sveikinimas/tarp-musu-yra-vandenynas-.html

Jei iš visų dienų, kurias aš nugyvenau, galėčiau išsirinkti sekundę ir nuolat ja gyventi, tai aš išsirinkčiau tą, kai aš tave sutikau.
http://www.geri-sveikinimai.lt/sveikinimas/jei-is-visu-dienu-kurias-.html

Aš norėčiau būti ašara tavo akyse, kad galėčiau tavo skruostais nusirist žemyn ir pasiekt tavo lūpas. Bet aš niekad nenorėčiau kad tu būtum ašara mano akyse, nes prarasčiau tave kiekviena syk, kai verksiu.
http://www.geri-sveikinimai.lt/sveikinimas/as-noreciau-buti-asara-ta.html

Meilė. Visą gyvenimą aš skaičiau apie ją, svajojau apie ją, laukiau jos, verkiau dėl jos, man jos reikėjo. Dabar su tavim aš ją radau.
http://www.geri-sveikinimai.lt/sveikinimas/meile-visa-gyvenima-as-sk.html

Šerlokas Holmsas buvo idiotas, o Robertas Vatas buvo kvailys. Vienas buvo detektyvas, o antrasis išrado radarą. Bet nei vienas iš jų neatrado tavęs. Aš genijus!
http://www.geri-sveikinimai.lt/sveikinimas/serlokas-holmsas-buvo-idi.html

Yra meilė,kurią gali duoti tik tu, šypsena, kuri būna tik tavo lūpose, liepsnelė, kuri matoma tik tavo akyse, ir mano gyvenimas, kurį gali užpildyti tik tu.
http://www.geri-sveikinimai.lt/sveikinimas/yra-meile-kuria-gali-duot.html

Kiekvienas nori būti saulėmis, kurios nušviestų tavo gyvenimą. Bet aš geriau būsiu mėnuliu, kad galėčiau tau šviesti tamsiausiomis valandomis, kai tavo saulės nebus šalia.
http://www.geri-sveikinimai.lt/sveikinimas/kiekvienas-nori-buti-saul.html