Sveikinimai - Romantiški sveikinimai

Leisk tau rankas šias išbučiuoti, Leisk, gražuole, tave karštai į lūpas pabučiuoti, Leisk, saulute mano, prieš visą Žemę ištart tau tą palaptingą, kerintį - myliu.

http://www.geri-sveikinimai.lt/sveikinimas/leisk-tau-rankas-sias-isb.html

Nuprauskim pavargusias lūpas, akis, pabūkim jaunystės svajonių dvasia. Užgis mūsų žaizdos - pagis musų sielos, jei meile tikesim - ji bus mums gera.

http://www.geri-sveikinimai.lt/sveikinimas/nuprauskim-pavargusias-lu.html

Atleisk, tik vieno teprašau, atleisk, nebekankink manęs daugiau. Atleisk, juk aš atsiprašiau, atleisk juk aš tik maldavau..

http://www.geri-sveikinimai.lt/sveikinimas/atleisk-tik-vieno-teprasa.html

Meilė visagalė: nėra pasaulyje nei sielvarto juodesnio už jos bausmę, nei laimės didesnės už malonumą jai tarnauti

http://www.geri-sveikinimai.lt/sveikinimas/meile-visagale-nera-pasau.html

Kaip ilgai tavęs nemačiau... Virpulys. Ilgesys. Nedrąsumas... Neilgai čia pabuvom, tačiau Vėl sugrįžo tavasis artumas. Kaip ilgai aš tavęs nemačiau... Tik sapne aš tave bučiavau. Susitikim išgerti kavos Ten kur niekas tavęs neieškos...

http://www.geri-sveikinimai.lt/sveikinimas/kaip-ilgai-taves-nemaciau.html

Man be tavęs Darosi sunku, Man be tavęs, Tamsu visur, Man be tavęs, Eit nėr kur, Man reikia tavęs, Kad būtume kartu, Be tavęs gyventi negaliu, Nes myliu beprotiškai tave.

http://www.geri-sveikinimai.lt/sveikinimas/man-be-taves-darosi-sunku.html

Būti nemylimam - tai nesėkmė. Nemylėti - štai nelaimė!

http://www.geri-sveikinimai.lt/sveikinimas/buti-nemylimam-tai-nesekm.html

Gamtos karūna yra meilė. Ji kuria skirtumus tarp visų būtybių, tarsi norėdama viską į save sugerti; ji viską išskiria, kad vėl viską sujungtų. Keli lašeliai iš meilės taurės atlygina visą kupiną kančių ir rūpesčių gyvenimą.

http://www.geri-sveikinimai.lt/sveikinimas/gamtos-karuna-yra-meile-j-1.html

Trokštu, svajoju.. O gal dar anksti? Gal per jauna dar,- Kur taip skubi? Noriu ištrūkti iš vaiko nasrų, Būt su tavim, būti kartu..

http://www.geri-sveikinimai.lt/sveikinimas/trokstu-svajoju-o-gal-dar.html

Tu mylimas žmogus, vienas toks brangus, amžiais šitaip bus. Nieks neatims tawes niekad iš manęs. Tol kol suksis žemė tol kol saule švies savo rankas, meilės pilnas man ištiesk. tu perlas delnuose, auksas pukuose, vėjas laukuose. Man reikia tik tavęs, buk šalia manęs, kol širdis užges!

http://www.geri-sveikinimai.lt/sveikinimas/tu-mylimas-zmogus-vienas-.html